Orarul audienteler PDF Imprimare Email
Inscrierile se fac la Secretariatul Primariei orasului Marasesti, in zilele de Marti, Miercuri si Joi, completand cererea de inscriere in audienta.
Persoana de contact: FOTACHE GABRIELA, tel: 0237.260.550

CHITIC VALERICĂ – Primarul orasului Marasesti

In zilele de Marti – ora 14,00

• acorda audiente, în special, pentru probleme de urbanism si utilitati publice asigurate de serviciile si unitatile Primariei,Legea 18/1991 republicata, privind fondul funciar, cat si probleme legate de locuinte.
• solicitantii trebuie sa se prezinte cu buletinul sau cartea de identitate, în zilele de marti pâna joi, în saptamâna premergatoare zilei de audienta, pentru a completa Cererea de inscriere in audienta

Inscrierile pentru primirea in audienta la viceprimar si secretar se fac in zilele de marti-joi, in saptamana premergatoare zilei de audienta sau in aceeasi zi cand acestia acorda audienta, numai in caz de urgenta .

ARGHIRE CATALIN – Viceprimarul orasului Marasesti

In zilele de Miercuri – ora 10,00
• acorda audiente, în special, pentru probleme privind gospodarirea orasului, repararea strazilor, administrarea pietelor si spatiilor comerciale.

DUMITRU VASILICA VIOLETA – Secretarul orasului Marasesti

In zilele de Marti – ora 10,00
• acorda audiente, în special, pentru probleme juridice, stare civila si autoritate tutelara.